Проєкт 400+ к.с. на Golf R, Audi S3 або Octavia RS: з чого почати Stage 3 EA888
400+ к.с. на 2.0 TSI — це вже не прошивка, а Stage 3 EA888: більша турбіна, паливна система, охолодження, трансмісія і обов'язкове логування. Починати варто не з каталогу запчастин, а з діагностики мотора, чіткої цілі та плану бюджету. Розповідаємо, як ми підходимо до таких проєктів.
Чому 400 к.с. — це територія Stage 3 EA888
Golf R, Audi S3 і Škoda Octavia RS покоління MQB мають спільну основу — двигун EA888 2.0 TSI третього покоління. Це вдалий мотор для тюнінгу, але у заводській комплектації він має межі. Найкраще їх видно в нашому каталозі потужності:
| Модель | Сток | Stage 1 | Stage 2 |
|---|---|---|---|
| VW Golf R VII 2.0 TSI | 300 к.с. / 380 Нм | 370 к.с. / 480 Нм | до 390 к.с. / 500 Нм |
| Audi S3 8V 2.0 TFSI | 300 к.с. / 380 Нм | 350 к.с. / 480 Нм | до 380 к.с. / 500 Нм |
| Audi S3 8V (2016+) 2.0 TFSI | 310 к.с. / 400 Нм | 350 к.с. / 480 Нм | до 380 к.с. / 520 Нм |
| Škoda Octavia RS A7 2.0 TSI | 230 к.с. / 350 Нм | 310 к.с. / 450 Нм | до 330 к.с. / 480 Нм |
Це орієнтовні дані каталогу DTS; реальний результат — після заміру. Але логіка зрозуміла: навіть Stage 2 на штатній турбіні не доходить до 400 к.с. Щоб перейти цю позначку, потрібен апаратний проєкт — Stage 3.
Спершу — здоров'я мотора
Великий проєкт на втомленому моторі — найдорожчий спосіб дізнатися про його проблеми. Тому перший етап — не покупки, а перевірка:
- діагностика VCDS / ODIS — помилки, корекції палива, кути фазообертачів, пропуски запалювання;
- ланцюг ГРМ і натягувач — на EA888 це обов'язковий пункт (див. наш досвід у статті заміна ГРМ на 1.8 TFSI);
- стан циліндрів — компресія, витрата оливи, картерні гази;
- впуск — нагар на клапанах безпосереднього впорскування; горіхоструй на EA888 повертає 10–25 к.с.;
- охолодження — помпа, термостат, течі; під Stage 3 тепловий режим стає критичним;
- базовий замір на стенді — щоб мати точку відліку для всього проєкту.
Якщо діагностика щось знаходить — спершу ремонт двигуна, потім тюнінг. Інакше нові деталі лише прискорять поломку старих.
Stage 1 → Stage 2 → Stage 3: як росте проєкт
Stage 1
Тільки прошивка ECU, без заміни деталей. Типово +20–30 % потужності; зазвичай один робочий день із замірами до і після.
Stage 2
Впуск і даунпайп (плюс інтеркулер, вихлоп) і прошивка під них. Орієнтовно +30–45 %; точні цифри — після заміру.
Stage 3
Апаратний проєкт: турбіна, паливна система, супутні доробки та індивідуальна прошивка ECU/TCU з обов'язковим логуванням.
Проходити всі етапи по черзі не обов'язково, але корисно розуміти: частина доробок Stage 2 (впуск, даунпайп, інтеркулер) стане основою і для Stage 3. Якщо ціль — 400+, обирайте компоненти Stage 2 одразу з запасом під майбутню турбіну.
Підтримувальні доробки: що потрібно під 400+
Турбіна
Серце проєкту. На сторінці Stage 3 ми перелічуємо типові варіанти: IS38, TTE, Garrett та інші. Вибір залежить від цілі: «гостра» реакція знизу чи максимальна потужність угорі, щоденна їзда чи трек.
Впуск, даунпайп, інтеркулер
Більша турбіна прокачує більше повітря — і впуск, і випуск мають це пропустити. Інтеркулер відповідає за стабільну температуру повітря на впуску: без нього потужність «плаває» вже після кількох розгонів.
Паливна система
Форсунки та паливна система під потужність — обов'язкова частина Stage 3. На логах ми дивимось, чи тримається тиск палива на всьому діапазоні обертів: його просідання — одна з найнебезпечніших для мотора ситуацій.
Трансмісія: DSG / зчеплення
Заводська коробка має обмеження крутного моменту в прошивці. Під Stage 3 потрібне налаштування блока керування коробкою, а за потреби — і механічні доробки. Детальніше — на сторінці тюнінгу DSG / S-tronic.
Гальма, шини, ходова
Авто, що їде помітно швидше, має так само впевнено гальмувати. Гальма, шини й стан ходової — частина проєкту, а не «потім якось». Перевірити ходову можна в нашому ремонті ходової.
Привід
Golf R і S3 мають повний привід, Octavia RS — передній. На передньопривідному авто реалізувати 400+ к.с. на дорозі значно складніше: багато потужності просто піде в пробуксовку. Це варто врахувати при виборі бази.
Логіка бюджету: на чому не варто економити
Точну вартість Stage 3 неможливо назвати без конкретного авто й цілі. Але порядок витрат, який ми радимо, однаковий:
- Діагностика і ремонт бази — перші гроші йдуть на здоров'я мотора, а не на турбіну.
- Комплект, а не «по одній деталі» — турбіна, паливо, інтеркулер і прошивка мають працювати як система.
- Трансмісія і гальма — закладайте їх у бюджет одразу, а не після першої поломки.
- Налаштування і логування — прошивка під конкретну конфігурацію та прогони на стенді. Вартість заміру для авто 300–500 к.с.: 70 € (2WD) або 80 € (4WD) за прогін, понад 500 к.с. — 100 €; оплата в гривнях за курсом НБУ.
- Резерв — на великому проєкті завжди знаходиться щось, що варто замінити «заодно».
Купувати дешевий набір, а потім переробляти, — зазвичай дорожче, ніж одразу зібрати правильну конфігурацію.
Як ми підходимо до проєктів Stage 3
Готових «коробочних» рецептів 400+ у нас немає — кожну конфігурацію обговорюємо під конкретне авто. Процес виглядає так:
Ціль і сценарій
Щоденна їзда, трек, драг — від цього залежать турбіна, паливо і налаштування.
Діагностика й замір
VCDS/ODIS, перевірка механіки, базовий прогін на DynoMax 4000.
План компонентів
Узгоджуємо конфігурацію і порядок робіт під ваш бюджет.
Прошивка ECU / TCU
Індивідуальне налаштування під встановлені компоненти і пальне.
Логи та корекції
Наддув, AFR, кут запалювання, форсунки — аналізуємо поведінку мотора під навантаженням.
PDF «до/після»
Фінальний замір із графіками та відео — документальне підтвердження результату.
Для Golf R і S3 з повним приводом важливо, що наш диностенд DynoMax 4000 повнопривідний: повнопривідне авто міряється на всіх чотирьох колесах, як воно і їздить.
- За каталогом DTS навіть Stage 2 на Golf R, S3 чи Octavia RS не дає 400 к.с. — потрібен Stage 3.
- Почніть із діагностики: ланцюг, циліндри, впуск, охолодження, базовий замір.
- Stage 3 — це система: турбіна, паливо, інтеркулер, випуск, трансмісія, гальма.
- Обов'язкове логування і прошивка ECU/TCU під конфігурацію, замір на AWD-стенді з PDF.
Stage 3 у DTS
Що входить у Stage 3 для бензинових і дизельних моторів і як ми перевіряємо налаштування — на сторінці послуги.
Про проєкти 400+ на EA888
Чи можна отримати 400 к.с. на штатній турбіні?
За орієнтовними даними каталогу DTS — ні: Stage 2 на Golf R VII дає до 390 к.с., на Audi S3 8V — до 380 к.с., на Octavia RS — до 330 к.с. Для 400+ потрібна більша турбіна та супутні доробки, тобто Stage 3.
Яка база краща: Golf R, S3 чи Octavia RS?
Golf R і S3 мають повний привід, тому краще реалізують велику потужність. Octavia RS — передньопривідна: проєкт можливий, але на дорозі значна частина потужності піде в пробуксовку.
Що робити з коробкою DSG?
Під Stage 3 потрібне налаштування блока керування коробкою, бо заводська прошивка обмежує крутний момент. Залежно від конфігурації можуть знадобитися й механічні доробки.
Скільки коштує Stage 3?
Залежить від авто, цілі та обраних компонентів, тому вартість рахуємо індивідуально після діагностики. Заміри на стенді для авто 300–500 к.с. коштують 70 € (2WD) або 80 € (4WD) за прогін.
Чому логування обов'язкове?
На Stage 3 мотор працює значно ближче до меж. Логи наддуву, AFR, кута запалювання і роботи форсунок показують, чи безпечне налаштування, ще до того, як проблема стане поломкою.
Плануєте 400+ на EA888? Почнімо з діагностики
Опишіть авто, встановлені компоненти і ціль у Telegram або зателефонуйте — обговоримо конфігурацію Stage 3.
📍 с. Сокільники, вул. С. Зубрівська, 4а (10 хв від центру Львова)
🕐 Пн–Пт: 10:00–19:00 · Сб: за записом
Запишіться на консультацію — підберемо Stage під ваш автомобіль