Головна › Каталог потужності авто › Skoda › Rapid › 2012 – 2017 › Skoda Rapid 1.2 TSI 110 к.с.
// Skoda · Чіп-тюнінг

Skoda Rapid 1.2 TSI 110 к.с.


Параметр
Сток
Після тюнінгу
Різниця
Об`єм двигуна
1197 см³
1197 см³
Потужність
110 к.с.
135 к.с.
+ 25 к.с.
Крутний момент
175 Нм
220 Нм
+ 45 Нм

0-100 км/год
9.8 сек
8.8 сек
-1 сек
Параметр
Сток
Після тюнінгу
Різниця
Об`єм двигуна
1197 см³
1197 см³
Потужність
110 к.с.
141 к.с.
+ 31 к.с.
Крутний момент
175 Нм
231 Нм
+ 56 Нм

0-100 км/год
9.8 сек
8.3 сек
-1,5 сек
Параметр
Сток
Після тюнінгу
Різниця
Об`єм двигуна
1197 см³
1197 см³
Потужність
110 к.с.
100 к.с.
+ -10 к.с.
Крутний момент
175 Нм
100 Нм
+ -75 Нм

0-100 км/год
9.8 сек
4.8 сек
-5 сек
Параметр
Сток
Після тюнінгу
Різниця
Об`єм двигуна
1197 см³
1197 см³
Потужність
110 к.с.
100 к.с.
+ -10 к.с.
Крутний момент
175 Нм
100 Нм
+ -75 Нм

0-100 км/год
9.8 сек
4.8 сек
-5 сек
// Запис на тюнінг
Stage 1 для Skoda Rapid 1.2 TSI 110 к.с. — 135 к.с.

Прошивка із заміром потужності на диностенді DynoMax 4000 до і після. Не влаштує результат — повернемо stock безкоштовно.

☎ 097 050 52 25 Написати в Telegram →
Детальніше: чіп-тюнінг Stage 1 у Львові · Stage 2 · тюнінг DSG · замір на диностенді
// Про тюнінг цього двигуна

Що дає чіп-тюнінг Skoda Rapid 1.2 TSI 110 к.с.

Після прошивки Stage 1 потужність зростає з 110 до 135 к.с. (+25 к.с., приблизно +23%), а крутний момент — з 175 до 220 Нм. Двигун швидше підхоплює та набирає оберти — особливо помітно при прискоренні й обгонах.

Stage 2 — до 141 к.с. / 231 Нм. Він потребує апаратних доробок, тому точний набір підбираємо після діагностики та заміру на стенді.

Цифри орієнтовні: реальний результат залежить від стану двигуна, пального та пробігу — його ми фіксуємо заміром на диностенді.

Як проходить робота в DTS

  1. Діагностика і замір «до» на диностенді DynoMax 4000 — бачимо реальну потужність вашого авто.
  2. Прошивка ECU під ваш двигун і пробіг — у межах безпечних параметрів, не готовий файл з інтернету.
  3. Замір «після» і PDF-звіт із графіками до/після та відеозаписом заміру.

Стандартний Stage 1 із замірами — зазвичай один робочий день. Точний час підтверджуємо при записі.

Часті питання

Чи безпечний Stage 1 для Skoda Rapid 1.2 TSI 110 к.с.?

Так. Для Stage 1 працюємо в межах безпечних параметрів: заводські обмеження збережені, а наддув, паливо та запалювання калібруємо так, щоб отримати динаміку без шкоди для ресурсу.

Скільки триває чіп-тюнінг?

Стандартний Stage 1 із замірами до/після на диностенді — зазвичай один робочий день. Точний час підтверджуємо при записі.

Чи можна повернути заводську прошивку?

Так. Кожна прошивка — з гарантією, а якщо результат не влаштовує, повертаємо stock безкоштовно.

Чи отримаю я підтвердження результату?

Так — PDF-звіт із графіками потужності та моменту до і після, а також відеозапис заміру на DynoMax 4000.

ІНШІ МОДИФІКАЦІЇ SKODA RAPID 2012 – 2017
Skoda Rapid 1.0 TSI 95 к.с. Skoda Rapid 1.2 TSI 105 к.с. Skoda Rapid 1.4 TSI 122 к.с. Skoda Rapid 1.4 TSI 125 к.с. Skoda Rapid 1.4 TDI 90 к.с. Skoda Rapid 1.6 TDI 116 к.с.
ЗАМОВИТИ ТЮНІНГ →