Чіп-тюнінг Porsche у Львові: Macan, Cayenne, 718 Cayman / Boxster
Коротка відповідь для тих, хто шукає «чіп тюнінг Porsche Львів»: у DTS ми робимо для Porsche програмний Stage 1 і Stage 2 із заміром до і після на власному AWD-диностенді, а також ТО і діагностику. Нижче — орієнтовні цифри каталогу DTS для Macan, Cayenne і 718 Cayman / Boxster, реальний замір 718 Cayman S 2.5: 350 → 410 к.с. і чесно про те, чого ми з Porsche не робимо.
Porsche і VAG: чому ці мотори добре відгукуються на прошивку
Porsche входить у Volkswagen Group, і для тюнера це має практичне значення. Macan і Cayenne побудовані на платформах концерну й отримують мотори, спільні з Audi: рядну «четвірку» 2.0 TFSI, V6 3.0 і 2.9 biturbo, V8 4.0 biturbo, а також дизелі 3.0 і 4.2 TDI. Блоки керування цих двигунів — того ж покоління, що й на Audi та Volkswagen, з якими ми працюємо щодня.
718 Cayman і 718 Boxster — окрема історія. Тут стоять власні опозитні турбомотори Porsche: 2.0 на базових версіях і 2.5 на S та GTS (версія 2.5 має турбіну зі змінною геометрією). Атмосферні 4.0 на GTS 4.0 і GT4 — зовсім інший тип мотора, де програма дає значно менше, ніж на турбованих.
Що змінюється при Stage 1 і Stage 2
- Stage 1 — тільки прошивка блока керування двигуном, без змін у «залізі». Калібруються наддув, паливо, запалювання й обмеження моменту під ваше авто і пальне.
- Stage 2 — прошивка під доопрацювання впуску і випуску. Компоненти підбираються під конкретний мотор, а результат перевіряється логуванням і заміром. Детальніше — у статті Stage 1, Stage 2 чи Stage 3: що обрати.
- Що не змінюється — механіка двигуна і коробки. Якщо мотор чи трансмісія мають проблему, прошивка її не вирішить, а лише підсвітить. Тому тюнимо тільки справні авто.
Macan, Cayenne, 718: цифри Stage 1 і Stage 2
Нижче — популярні модифікації з каталогу потужності Porsche. Це орієнтовні дані каталогу DTS; реальний результат — після заміру конкретного авто на диностенді.
| Модель / мотор | Сток | Stage 1 | Stage 2 |
|---|---|---|---|
| Macan (2014–2018) 2.0 TFSI 252 к.с. | 252 / 370 | 320 / 480 | 335 / 510 |
| Macan (2014–2018) 3.0 V6 340 к.с. | 340 / 460 | 410 / 610 | 430 / 640 |
| Macan (2014–2018) 3.0 TDI 245 к.с. | 245 / 580 | 320 / 710 | 335 / 730 |
| Macan (2014–2018) 3.6 biturbo 400 к.с. | 400 / 550 | 470 / 670 | 493 / 703 |
| Macan (з 2019) 3.0 V6 354 к.с. | 354 / 480 | 410 / 610 | 430 / 640 |
| Macan (з 2019) 2.9 biturbo GTS 380 к.с. | 380 / 520 | 430 / 650 | 451 / 682 |
| Macan (з 2019) 2.9 biturbo 440 к.с. | 440 / 550 | 530 / 780 | 556 / 819 |
| Cayenne (з 2018) 3.0 V6 340 к.с. | 340 / 450 | 400 / 600 | 420 / 630 |
| Cayenne (з 2018) 2.9 biturbo 440 к.с. | 440 / 550 | 530 / 780 | 556 / 819 |
| Cayenne (з 2018) 4.0 Turbo 550 к.с. | 550 / 770 | 700 / 1000 | 740 / 1050 |
| Cayenne 958 (2010–2014) 3.0 TDI 245 к.с. | 245 / 550 | 305 / 640 | 320 / 660 |
| Cayenne 958 (2014–2017) 4.2 TDI 385 к.с. | 385 / 850 | 450 / 950 | 470 / 1000 |
| 718 Cayman / Boxster 2.0 300 к.с. | 300 / 380 | 370 / 470 | 400 / 500 |
| 718 Cayman S / Boxster S 2.5 350 к.с. | 350 / 420 | 405 / 530 | 420 / 550 |
| 718 Cayman GTS 2.5 365 к.с. | 365 / 430 | 405 / 530 | 420 / 550 |
Потужність у к.с., момент у Нм, сток — паспортні дані. Джерело — сторінки каталогу dtsmod.com/chiptiuninh/porsche/ для відповідних модифікацій.
Де в каталозі лише заводські цифри
Для частини новіших моторів каталог показує тільки заводські дані з позначкою «за заміром»: Macan 2.0 245 к.с. (з 2019) і 2.0T 265 к.с. (2021–2024), Cayenne після рестайлінгу 2023+, атмосферні 718 GTS 4.0 і GT4. Це не означає «нічого не можна», а означає, що приріст для такого мотора ми визначаємо індивідуально: замір «до», калібрування і замір «після». Вигадувати цифри наперед не будемо.
Що видно з таблиці
- Дизелі ростуть моментом. Macan 3.0 TDI за каталогом отримує +130 Нм на Stage 1 — саме це відчувається при обгоні з причепом чи повним салоном.
- Слабші версії однакових моторів ростуть сильніше. 718 на 300 к.с. отримує +70 к.с., а GTS 2.5 на 365 к.с. — +40 к.с.: заводський запас уже частково використано.
- Stage 2 зверху дає небагато — орієнтовно ще 15–40 к.с., але потребує доопрацювань впуску і випуску. Для щоденного Macan чи Cayenne Stage 1 — зазвичай розумний баланс.
Porsche 718 Cayman S 2.5 на стенді: 350 → 410 к.с.
Каталог — орієнтир. А ось результат із нашої роботи чіп-тюнінг Porsche 718 Cayman S 2.5 Stage 1:
До
350 к.с. / 440 Нм — виміряний сток.
Після
410 к.с. / 520 Нм — після Stage 1.
Різниця
+60 к.с. / +80 Нм — близько +17 % потужності.
Тут цікаво порівняти з каталогом. За паспортом у 718 Cayman S 420 Нм, а конкретне авто на стенді показало в стоку 440 Нм. Після прошивки потужність вийшла навіть трохи вищою за каталожні 405 к.с., а момент — трохи нижчим за орієнтовні 530 Нм. Це нормальна картина: кожен мотор має свій стан, а умови заміру впливають на цифри. Тому ми не обіцяємо результат заздалегідь, а показуємо його на графіку «до/після».
Для власника головне не пікова цифра, а характер авто: чіткіший відгук на газ і рівніша тяга в середніх обертах. На задньопривідному спорткарі з невеликою масою +80 Нм відчуваються одразу.
Чому замір на стенді, а не «з додатка»
Ми міряємо на повнопривідному диностенді DynoMax 4000 (2WD / 4WD): 718 Cayman ставимо як задньопривідне авто, Macan і Cayenne — як повнопривідні. Після кожного заміру ви отримуєте PDF-звіт із графіками і відео. Чому цифрам із телефона не варто довіряти — у статті замір на диностенді vs «заміри» з телефона.
| Потужність авто | 2WD (напр. 718) | 4WD (Macan, Cayenne) |
|---|---|---|
| До 300 к.с. | 50 € | 60 € |
| 300–500 к.с. | 70 € | 80 € |
| Понад 500 к.с. | 100 € | 100 € |
Вартість заміру на диностенді за один заїзд, оплата в гривнях за курсом НБУ.
Чіп тюнінг Porsche Львів: як проходить робота в DTS
- 01 Діагностика. Перевіряємо помилки і стан мотора. Тюнінг робимо тільки на справному авто.
- 02 Замір «до». Реальна потужність і момент вашого Porsche на стенді.
- 03 Прошивка. Калібрування Stage 1 або Stage 2 під ваш мотор, пальне і доопрацювання.
- 04 Замір «після». Повторний замір і PDF-графік до і після.
Коробки PDK і Tiptronic: програмна сторона
Macan і більшість 718 мають роботизовану коробку PDK з двома зчепленнями (на 718 також зустрічається механіка), а Cayenne — гідромеханічний автомат Tiptronic S. У кожної автоматичної коробки — власний блок керування з обмеженнями крутного моменту і логікою перемикань. Прошивка двигуна підвищує момент, тому питання, як коробка працюватиме з новими цифрами, обговорюємо ще до запису — так само, як для DSG і S-tronic на Audi чи VW (про це наша стаття тюнінг DSG разом із двигуном).
Важливо: ремонт PDK, як і будь-який слюсарний ремонт Porsche, ми не виконуємо. Якщо діагностика показує проблему з коробкою чи механікою, звертайтесь до профільного сервісу, а до тюнінгу повертайтесь уже на справному авто.
ТО і діагностика Porsche
Окрім тюнінгу, з Porsche ми робимо ТО — заміну оливи і фільтрів за допусками Porsche — і діагностику електроніки. Перед Stage 1 така перевірка — обов'язкова частина роботи: свіжа олива, справне запалювання і відсутність помилок — база, без якої немає сенсу міряти приріст. Детальніше про сервіс VAG — на сторінці VAG-сервіс у Львові.
- Для Porsche DTS робить Stage 1 і Stage 2, ТО і діагностику; ремонту Porsche немає.
- Macan і Cayenne мають мотори, спільні з Audi; 718 — власні опозитні 2.0 і 2.5 турбо.
- За каталогом DTS Macan 2.0 252 к.с. орієнтовно виходить на 320 к.с., 718 S — на 405 к.с.
- Реальний 718 Cayman S 2.5: 350 → 410 к.с., 440 → 520 Нм.
- Для новіших моторів каталог показує «за заміром» — цифру дає тільки стенд.
Чіп-тюнінг і сервіс Porsche у DTS
Stage 1–2 для Macan, Cayenne, Panamera, 911, Cayman і Boxster із заміром до і після на AWD-диностенді та PDF-графіком.
Чіп-тюнінг Porsche: відповіді
Скільки к.с. додає Stage 1 на Porsche Macan?
Залежить від мотора. За орієнтовними даними каталогу DTS Macan 2.0 TFSI 252 к.с. виходить на 320 к.с., 3.0 V6 340 к.с. — на 410 к.с., 2.9 biturbo 440 к.с. — на 530 к.с. Точну цифру для вашого авто показує замір до і після.
Який реальний результат Stage 1 на 718 Cayman S?
У нашій роботі Porsche 718 Cayman S 2.5 після Stage 1 потужність зросла з 350 до 410 к.с., момент — з 440 до 520 Нм.
Чи робите тюнінг Porsche Cayenne нових поколінь?
Для Cayenne з 2018 року каталог містить орієнтовні цифри, наприклад 3.0 V6 340 → 400 к.с. Для рестайлінгу 2023+ у каталозі лише заводські дані «за заміром» — приріст визначаємо індивідуально після заміру «до».
Чи треба щось робити з коробкою PDK?
PDK (як і Tiptronic на Cayenne) має власний блок керування з обмеженнями моменту, тому як коробка працюватиме з новим моментом, обговорюємо до прошивки. Ремонт PDK ми не виконуємо — з механічними проблемами звертайтесь до профільного сервісу.
Чи ремонтуєте Porsche?
Ні. Слюсарний ремонт Porsche ми не робимо. Для Porsche виконуємо чіп-тюнінг Stage 1–2, ТО (оливи, фільтри) і діагностику.
Скільки коштує замір Porsche на диностенді?
За один заїзд: 300–500 к.с. — 70 € для 2WD і 80 € для 4WD, понад 500 к.с. — 100 €. Оплата в гривнях за курсом НБУ.
Stage 1 для вашого Porsche
Напишіть модель, рік і VIN у Telegram або зателефонуйте — підкажемо орієнтовні цифри з каталогу і запишемо на замір «до/після».
📍 с. Сокільники, вул. С. Зубрівська, 4а (10 хв від центру Львова)
🕐 Пн–Пт: 10:00–19:00 · Сб: за записом
Запишіться на консультацію — підберемо Stage під ваш автомобіль