• Вітаємо у нас на сайті
  • Адреса
  • Україна

File Service

D.T.S- DYNAMIC TORQUE SOLUTION

Ми надаємо якісні файли налаштування та 100% перевірені рішення Stage1, Stage2, Stage3, DPF & EGR & AdBlue off. Шість днів на тиждень чотири інженери працюють над нашою файловою службою.

ШВИДКО, НАДІЙНО ТА ЗА РОЗУМНОЮ ЦІНОЮ

Ми надаємо якісні файли налаштування та 100% перевірені рішення Stage1, Stage2, Stage3, DPF & EGR & AdBlue off.

Шість днів на тиждень чотири інженери працюють над вашим файловим сервісом.

Якість

Усі калібрування виконуються у редакторі WINOLS5 та тестуються на власному дино стенді.Всі рішення є безпечні для вашого двигуна.

Підтримка

Ви можете спілкуватися безпосередньо з інженерами через Skype або Telegram, і ми працюємо з системою підтримки, де всі коментарі будуть належним чином оброблені.

Файлова служба працює з понеділка по суботу.

Усі файли налаштування будуть доставлені протягом 30 хвилин після завантаження та купівлі достатньої кількості кредитів. Особливий запит і видалення датчика може зайняти більше часу. Зазвичай файли DPF і EGR off також будуть готові протягом 30 хвилин, але через велику різноманітність версій програмного забезпечення це може зайняти більше часу.

Ми представляємо файловий сервіс перевірених рішень для відключення систем навколишнього середовища та інших модифікацій, внесених у прошивку електронних блоків управління:
*автомобілі
*вантажівки
*спеціальне обладнання
*автобуси
*мотоцикли, квадроцикли, скутери, снігоходи

На нашому порталі ви можете швидко і зручно купити якісний файл прошивки електронного блоку управління (ECU) з потрібними вам відключеннями або модифікаціями. Всі рішення перевірені, правильні та безпечні. Файли обробляються в режимі реального часу нашими калібраторами за допомогою спеціального ліцензійного програмного забезпечення або автоматично з додатковим ручним керуванням.

0
Total experts
0
Service Done
0
Щасливих клієнтів
0
Total Service


Зареєструйтеся на порталі, щоб отримати персональну пропозицію

Вхід/Реєстрація