• Вітаємо у нас на сайті
  • Адреса
  • Україна

Chiptuning

Що таке STAGE 1?

Для, скажімо, більш помірних змін, виберіть переналаштування ECU Stage 1. Файли тюнінгу етапу 1 розроблені для автомобіля зі стандартним обладнанням і без запчастин. Усі калібрування етапу 1 розробляються на динамометрі 4WD, дані реєструються та ретельно перевіряються, щоб переконатися, що модифікації ідеальні.

Щоб зберегти безпеку ваших деталей, ми адаптуємо вихідний крутний момент у файлі налаштування відповідно до типу вашої трансмісії. Крім того, ми поважаємо більшість обмежувачів для захисту компонентів і функцію запобігання ривкам також буде збережено оригінальними. Якщо автомобіль знижується, ми знімаємо непотрібні заводські обмеження, а також припинення подачі палива та небажані обмеження крутного моменту.

Переналаштування розроблено з оптимізованими цільовими параметрами запалювання, наддуву та палива для покращення продуктивності та чутливості автомобіля з переважно стандартним обладнанням. Наші файли налаштування для спортивних моделей будуть відкалібровані за стандартом RON 98. Звичайні моделі з бензиновими двигунами відкалібровані стандартно для RON 95, звичайно, якщо наші клієнти не мають іншого бажання

ЩО ПЕРЕДБАЧАЄ НАСТРОЙКА Stage2 ?

Файли налаштування Stage 2 розроблено для двигунів із невеликими модифікаціями впуску та вихлопу, і саме це робить їх кроком вперед у плані етапів налаштування. Хоча на цьому етапі налаштування, як правило, відбуваються зміни в апаратному забезпеченні, зазвичай також має місце невелике вдосконалення програмного забезпечення, щоб використовувати додані апаратні частини та покращити роботу двигуна. Апаратне забезпечення, яке можна змінити під час процесу налаштування Stage 2, включає такі речі, як спортивний фільтр, інтеркулер, водостічні труби, спортивні коти тощо.

Апаратні модифікації, виконані на етапі 2 налаштування, можуть призвести, наприклад, до покращення звуку, а зміна програмного забезпечення дає нам додаткову потужність. Ці зміни не тільки покращують враження від водіння, але й є чудовою передумовою для серйозніших змін у налаштуваннях Stage 3.

ТЮНІНГ ДЛЯ БЕНЗИНОВОГО ДВИГУНА Stage2

Усі файли налаштування Stage 2 відкалібровані для стандартних високих октанових значень RON 98-102. Прикладами деталей, які можна модифікувати, є більший інтеркулер, спортивний вихлоп, повітрозабірник тощо.

ТЮНІНГ ДЛЯ ДИЗЕЛЬНОГО ДВИГУНА Stage2

Деякі зміни, які можна внести в дизельні двигуни, подібні до змін у бензинових двигунах: більший проміжний охолоджувач,спортивний вихлоп, видалення DPF.

 

НАСТРОЙКА ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЇ ПОТУЖНОСТІ STAGE3

Файли налаштування Stage 3 розроблені для максимальної потужності. Ми знімаємо всі обмеження з ECU та замінюємо деталі на ті, які можуть витримати додаткове навантаження та/або забезпечити кращу продуктивність. Якщо в автомобіль встановлено різні запчастини післяпродажного обслуговування, стає можливим багато різних конфігурацій.

Для належного налаштування етапу 3 клієнт повинен надати повні журнали даних. Майте на увазі, що якщо ви хочете використовувати файли налаштування Stage 3, дуже важливо мати всі необхідні інструменти та знання або провідних експертів галузі, які допоможуть вам. Якщо ні, ви можете пошкодити двигун, що неможливо відновити.

ТЮНІНГ ДЛЯ БЕНЗИНОВОГО ДВИГУНА Stage3

Етап 3 налаштування для бензинових двигунів може включати такі зміни, як турбонаддув, проміжний охолоджувач, водостічна труба, гоночні коти, паливний насос, форсунки, впускні та випускні клапани, пружини, більший датчик MAF або MAP, гоночна муфта…

ТЮНІНГ ДЛЯ ДИЗЕЛЬНОГО ДВИГУНА Stage3

У дизельних двигунах зміни на цьому етапі можуть включати більший турбонаддув, проміжний охолоджувач, водостічну трубу, паливний насос, форсунки, більший датчик MAF або MAP, гоночне зчеплення тощо.

 

0
Total experts
0
Service Done
0
Щасливих клієнтів
0
Total Service


Зареєструйтеся на порталі, щоб отримати персональну пропозицію

Вхід/Реєстрація